plateauKUNST archief

kunstroute plateau van Margraten voorgaande jaren

De kunstdagen op het Plateau van Margraten worden sinds 2006 jaarlijks gehouden en worden bezocht door meer en meer kunstliefhebbers. Aanvankelijk was het aantal locaties beperkt, maar dat is in de loop der jaren uitgegroeid tot een tiental plaatsen: allemaal in de unieke omgeving van het Plateau van Margraten. In boerderijen, schuren, zolders, ateliers, de molen en weilanden gelegen in een prachtig landschap.

plateauKUNST 2017

za 27 & zo 28 augustus
van 11 tot 17 uur

Zoals altijd blijft plateauKUNST verrassen en dat was ook dit jaar het geval. Deelnemende kunstenaars die op het plateau wonen en werken (Sibbe, Klein Welsden, Groot Welsden), tonen eigen werk en hebben elk gasten uitgenodigd om in hun atelier mee te exposeren. Het was weer de moeite waard!

plateauKUNST is mogelijk gemaakt door de inzet van de kunstenaars, de vele vrijwilligers en door:

  • de gemeente Eijsden-Margraten
  • de provincie Limburg
  • Elisabeth Strouven stichting
  • stichting Het Limburgs Landschap

de website is gesponsord door BICmultimedia.nl

deelnemende kunstenaars 2017

gasthuis 20
Anne-Marie van Sprang
Jacques Reubsaet
Toon Teeken
Kees Barten
Natascha Waeyen

gasthuis 75
Linda Verkaaik
Fienke Teeken
Arno Sijben

terblijt lindenstraat 21
Judith Boer
Andries Hoogenraad
Helena Hoogenraad
Linda Verkaaik

sibberhuuske
Miel Frissen
Renate Spee
Keetje Mans
Horst Keining
David Bade
Lucas Silawanebessy
Ton Slits
Hadassah Emmerich
Su Tomesen

´t rooth 6
Karin Wiertz
Alexa Meijerman

ATELIERS:

sibberkerkstraat 58
Hans Beckers
Roos Roberts
Loe in de Braekt
Elly Pingers

klein welsden 23
Jaqueline Machado de Souza
Michaela Drescher
Henk Speth

groot welsden 48
natascha rieter

album plateauKUNST 2016

plateauKUNST 2016

za 27 & zo 28 augustus
van 11 tot 17 uur

Zoals altijd blijft plateauKUNST verrassen en dat was ook dit jaar het geval. Deelnemende kunstenaars die op het plateau wonen en werken (Sibbe, Klein Welsden, Groot Welsden), tonen eigen werk en hebben elk gasten uitgenodigd om in hun atelier mee te exposeren. Het was weer de moeite waard!

plateauKUNST is mogelijk gemaakt door de inzet van de kunstenaars, de vele vrijwilligers en door:

  • de gemeente Eijsden-Margraten
  • de provincie Limburg
  • Elisabeth Strouven stichting
  • stichting Het Limburgs Landschap

de website is gesponsord door BICmultimedia.nl

deelnemende kunstenaars 2016

gasthuis 20
benoit hermans
gerd verschoor
roy villevoye
norbert fiddelers

gasthuis 75
clemens maassen
sjoerd schwibettus

molen wolfshuis
bram tackenberg
rob van avesaath

terblijt lindenstraat 21
lydia schouten
ton slits
hank beelenkamp
ien lucas

sibberhuuske
pam crombach
fransje killaars
yvonne mostard
marcel willems
piet van der linden
jeroen van bergen
norbert grunschel

´t rooth 6
anne van den berg
michael krupp
titia eggen

ATELIERS:

sibberkerkstraat 58
hans bekkers
loe in de braekt
elly pingen
ger pirson
joey roberts
roos roberts
bernadette huijberts

klein welsden 23
henk speth
michaela drescher
aline thomassen

groot welsden 48
natascha rieter
sjra borsboom
rene claassen

album plateauKUNST 2016

plateauKUNST 2015

2015 (29 en 30 augustus)

Dit was de 10e editie en die gelegenheid werd aangegrepen door het gemeentebestuur van Eijsden-Margraten om Wanda te eren namens de koning. Voor haar verdiensten voor de professionele kunst in Limburg de afgelopen 40 jaar werd zij benoemd tot ‘Ridder in de orde van Oranje Nassau’.

Locatie Gasthuis 20 (Wolfshuis)
Wanda Reiff  / BIC multimedia
Lydia Schouten
Desiree Palmen
Carola Popma
Jack Reubsaet
BramTackenberg
Michel van Henten

Stand Zuiderlucht
Stand kunstboeken

tussen Wolfshuis en Welsderweg
participatory performance by Ienke Kastelein
Walking with chairs Wolfshuisvariations
14 stoelen en een overpad tussen wolfshuis en klein welsden
14 chairs and a crossroad between wolfshuis and klein welsden

Locatie ’t Rooth 6
Anne v.d.Berg
Ans Repkes
Jan Willms
Jacqueline Machado de Souza

Locatie Klein Welsden 23
Henk Speth
Michaela Drescher
Caroline Koenigs
Suzan Drummen

Locatie Groot Welsden 48
Natascha Rieter

Locatie Sibberkerkstraat 58 Sibbe
Hans Bekkers
Loe In de Braekt
Joey Roberts
Roos Roberts

Locatie Sibberkerkstraat 34 Sibbe
Angelika Douwes

Pluktuin, Torenweg 1
Pluktuin en terras

Locatie Sibberhuuske Dorpsstraat 78 Sibbe
Ton Slits
Rob Scholte
Jan Martens
Hans Lemmen
Sandra Hanckmann
Marijke Stultiens
Tine v.d. Weyer,
Klaus Dauven – binnenhof

Locatie Van Tienhovenmolen Gasthuis 79 (wolfshuis)
Nieke Lemmens
Ruud Simons

Locatie Terblijt Lindenstraat 21
Sander van Deurzen
Stan Klamer
PAM Crombach

album plateauKUNST 2015

plateauKUNST 2014

Gasthuis 20 (Wolfshuis)
Kees Barten
Nathalie Brans
Mireille Brouwers
Wim Claessen
Yvonne Mostard
Erik Habets
Klaus Dauven
P.A.M. Crombach
Ray Moon
Jack Reubsaet
Ton Slits
Hank Beelenkamp
Ingrid Breuers
P.A.M. Crombach
Ienke Kastelein
Hans van Lunteren
Han Rameckers
Natascha Waeyen

Gasthuis 75 (Wolfshuis)
Raph de Haas
Mimi Limpens
Joop Vugs
Milous Heunks
Juan Heurter
Kinderatelier
Jose Fijnaut, Maria Stams
Koppig Limburg
Kunstcafé
Muziek: ROOF, Margraten

Gasthuis 79 (Wolfshuis)
Van Tienhovenmolen
Jan C.M. Peeters

’t Rooth 6
Sabine Jacobs
Herma van den Heuvel
Rob Moonen
Desiree Palmen

Klein Welsden 23
Henk Speth
Stan Klamer

Groot Welsden 48
Keramiekgalerie
Natascha Rieter

Dorpsstraat 78,
Sibberhuuske
Jacques van Erven
Marte Hameleers
Jeroen Hofhuisen
Fred Houben
Rene van Keeken
Nieke Lemmens
Fon Nijssen
Vincent van Oyen
Diana Ramaekers
Lydia Schouten
Fienke Teeken
Claudia Volders
Phil Vroemen
Gregor Wintgens
Rob van Avesaath
Marliz Frencken
Michel van Henten
Ray Moon
Xander Spronken
Frank Tubee

Lindenstraat 21
Terblijt
Sabine Lintzen
Vera Hilger
René Korten
Michael Krupp
Gerrie Laudy
Kim Zwarts

Sibberkerkstraat 58
Hans Bekkers
Loe In de Braekt
Elly Pingen
Gerry Pirson

Sibberkerkstraat 34
Angelika Douwes

Pluktuin, Torenweg 1
Jos Berkers
Marianne v.d. Bolt
Gaby Kersten
Magdalena Peltzer
Lisette Wansink

album plateauKUNST 2014

plateauKUNST 2013

Gasthuis 20 (Wolfshuis)
Hans van Hoek
Ton Slits

Gasthuis 75 (Wolfshuis)
Han Rameckers
Fienke Teeken
Sylvie Macias Diaz
Rob Moonen
in de wei
P.A.M. Crombach
Frits van Roon
Michel van Henten
Frank Tubee
Johannes van Wetering
Kunstcafé

Gasthuis 79 (Wolfshuis)
Van Tienhovenmolen
Jan C M Peeters
Rob van Avesaath
Gerrie Laudy

’t Rooth 6
Anne van den Berg
Lydia Schouten
‘Receiving the Spirit’

Klein Welsden 23
Henk Speth
Michaela Drescher
Hans Lemmen

Lindenstraat 21
Terblijt
Xander Spronken
Desiree Palmen
Guusje van Noorden
Gerard Schuwirth
zondag 1 sept
11.30 – 12.15 uur
koffieconcert met Rauf Berman,
viool en
Vasilis Mantudis,
accordeon

Groot Welsden 48
galerie Natascha Rieter
Keramiek van ver weg
Antje Scharfe (Berlijn,D)
Martin Möhwald (Halle,D)
Mike Wisner (USA)

Sibberkerkstraat 58
Hans Bekkers
Theo van der Keulen
Wim Geeven
Loe In de Braekt

Sibberkerkstraat 34
Angelika Douwes-Dings
Gaby Kersten

Pluktuin, Torenweg 1
Fred Voigtmann
Judy Cerfontaine

album plateauKUNST 2013

plateauKUNST 2012

Gasthuis 20 (Wolfshuis)
Nathalie Brans
Ton Slits
Gerard Schuwirth
Jack Reubsaet
Vera Hilger
Guusje van Noorden
Hank Beelenkamp
Michel van Henten

Gasthuis 75 (Wolfshuis)
Suzan Drummen
Stan Klamer
Nicole Suijkerbuijk
Gregor Wintgens
Kunstcafé

Gasthuis 79 (Wolfshuis)
Van Tienhovenmolen
Milous Heunks
P.A.M Crombach

’t Rooth 6
Andy Bik
Nina Haveman

Klein Welsden 23
Henk Speth
Leo Speth
Michaela Drescher

Groot Welsden 48
Keramiekgalerie
Natascha Rieter

Sibberkerkstraat 58
Hans Bekkers
Loe In de Braeckt
Theo van Keulen

Sibberkerkstraat 34
Angelika Douwes-Dings

 

album plateauKUNST 2012

plateauKUNST 2011

Gasthuis 75+20 (Wolfshuis)
Marliz Frencken
Rod Summers
Mireille Brouwer
Marc Truyen
Ton Slits
René Korten
Tanja Ritterbex
Frank Tubee

Gasthuis 79 (Wolfshuis)
Van Tienhovenmolen
Natascha Waeyen
Ray Moon

Zaterdag 17 sept.en
Zondag 18 sept.:
15.00 u Performance
Zelinda Meli
Hildegard Moonen
Natascha Waeyen
Zondag 18 sept.:
16.00 u optreden:
Los Dansing Queenc

’t Rooth 6
Michaela Drescher

Klein Welsden 23
Henk Speth
Caroline Koenigs

Groot Welsden 48
Keramiekgalerie
Natascha Rieter
Joop Crompvoets
Natascha Rieter
Hein Severijns
René Claassen

Sibberkerkstraat 58
Hans Bekkers
Lou In de Braeckt
Bernadette Huijbers
Guus Pisters

Sibberkerkstraat 34
Angelika Dings